Hakkımızda

İnetnet kullanıcılarına faydalı ve doğru bilgileri ulaştırmak amacıyla firma tanıtım platformumuz kurulmuştur. Platformumuzdaki her firmanının doğruluk bilgilerini kontrol ediyoruz ve kullanıcılarımızın yorumlarını dikkate alıyoruz. Gerek makalelerimizde gerek firma iletişim bilgilerinde en önemsediğimiz konu bilgilerin doğruluğudur. Biliyoruzki bilgiler doğru olduğunda kullanıcılarımız bize güvenecek ve kullanıcılarımız bizi yüceltecektir.

  Annonces Turc´u faaliyete geçirdik. Rehberimizin amacı üreticiler ile tüketicileri bir araya toplayarak alışverişi kolay hale getirmektir. Firmaların kendilerini arama motorlarında göstermelerini sağlıyoruz. 

Firmalara marka değerlerine değer katıyoruz. İnternet kullanıcı sayısının her an arttığını göz önüne alırsak verdiğimiz hizmetin önemini farkedebiliriz. Kısaca işletmelere internet üzerinden ulaşılmasını sağlıyoruz.

Fransa'nin dört bir yanına hizmet vermekteyiz. 

1.Firma Bilgileri
Firmanızın verdiği hizmetler, iletişim adresleri, sattığınız markalar, bayilikleriniz, telefon,adres vs. gibi bilgilerinizi sitemize ekliyerek insanlar firmanız hakkında doğru bilgilere ulaşabilsin.
2.Resim Galerisi
İster Firmanıza ait fotoğrafları siz gönderin, İsterseniz arayın biz gelip profesyonel makina ile firmanızın resimlerini biz çekip sitemize koyalım. Böylelikle firmanızın dışarıdan olsun içeriden olsun fotoğrafları internette yer alsın. Takipçileriniz firmanıza ait resimleri slayt şeklinde görüntülüyebilir. Sitemize istediğiniz kadar fotoğraf koydurabilirsiniz.
3.Google Arama Dostu
Firmanızı eklediğimiz zaman google da üst sıralarda çıkarsınız. Firma isminizi google da arattığınız zaman ilk sıralarda bulabilirsiniz.
4.Video Klip
Firmanızın yer aldığı sayfada varsa reklam filmlerinizi yayınlarız. Firmanıza özel video klipler hazırlanarak firmanızın sayfasına ekleriz.
5. Sosyal Medyada Paylaş
Firmanızı sitemize ekledikten sonra bir tık ile Firmanızı facebook, twiter, google plus' ta paylaşıp firmanızı daha fazla kitlelere ulaştırabilirsiniz.
6. Yorum Özelliği
Müşterileriniz, Arkadaşlarınız, Çalışanlarınız Firmanız hakkında yorum ve görüşlerini yazabilirler. Yorumlar site yöneticisinin onayından sonra yayınlanır.  Argo ve Kötü sözlerden oluşan yorumları yayınlamaz anında sileriz.
7. Firma Facebook, Twiter, Google Plus ve Youtube Hesapları
Firmanızın Sosyal Medya Adreslerini Sayfanızda Gösteririz.
8.Firma Ziyaret Sayısını Görebilme ( Tıklanma Sayısı )
Firmanızı sitemize ekledikten sonra sitenizin kaç defa tıklandığını görebilirsiniz.
9.Firmanızı E- Posta İle Gönderme
Firmanızın hakkında bilgi mi isteniyor tek tek adres telefon ve bilgi  yazmak yerine sayfanızı E-Posta Özelliği ile karşınızdakilerin mailine gönderebilirsiniz. Böylelikle zamandan kazanabilirsiniz.
10. Firma Bilgileriniz Yazdırma
Firmanıza ait bilgileri resimleri yapılan yorumları tek tık ile yazıcıdan yazdırabilirsiniz.

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Her hakkı saklıdır www.firmarehberiscripti.com @2010

Iyzico